Ginekologia estetyczna na ratunek

Często kobiety zmagające się z nieatrakcyjnym wyglądem miejsc intymnych nie potrafią zapomnieć o defekcie, który towarzyszy im w każdej chwili życia. Zdarza się, że wada pochwy jest na tyle poważna, że operacja jest niezbędna. Jednak nie wszystkie wady niosą ze sobą konieczność operacji. Niektóre z nich nie stanowią utrudnienia w życiu kobiety, jednak pacjentki decydują się na nie ze względu na większą estetykę miejsc intymnych.

Na pomoc po porodzie

Poród naturalny, a w szczególności kolejny, często prowadzi do różnego rodzaju kłopotliwych oraz niechcianych dolegliwości, a rozluźnienia tkanek pochwy. Może to oznaczać dla kobiety poważne problemy w relacjach intymnych, a w niektórych przypadkach nawet całkowitą utratę satysfakcji seksualnej. Współczesna medycyna pozwala nie tylko przywrócić pochwie jej elastyczność, ale dzięki wykorzystaniu laseroterapii proces ten jest szybki, bezbolesny i nie powoduje uciążliwej rekonwalescencji.

Oferta Szpitala Medfemina

Szpital Medfemina we Wrocławiu oferuje szeroki zakres diagnostyki oraz leczenia z dziedziny ginekologii, położnictwa oraz chirurgii. Mocną stroną szpitala jest ginekologia estetyczna, która w dużym stopniu przyczynia się do podniesienia komfortu psychicznego oraz fizycznego pacjentki. Zapraszamy na konsultacje do Szpitala Medfemina. Sprawdź ofertę na szpital.medfemina.pl.